Volt Rainbow

Přidej se k Voltu!

Přidej se k nám a staň se součástí celoevropského hnutí.

Jak konkrétně se můžeš zapojit?

Staň se členem Voltu Česko!

Staň se členem Voltu a tvůj hlas bude okamžitě slyšet. Každý člen Voltu Česko je i členem Voltu Europa.

  • Budeš moci mluvit, potkávat se nebo pracovat se stejně smýšlejícími lidmi napříč Evropou.

  • Máš hlasovací právo, kterým přímo ovlivníš směřování Voltu.

  • Můžeš se stát kandidátem Voltu v lokálních, krajských, parlamentních nebo evropských volbách!

  • Můžeš využít svých schopností a podpořit Volt tím, co tě baví a co umíš. Staň se součástí týmu komunikace, policy, fundraisingu, onboardingu, online marketingu, eventů a mnoha dalších. Schopných lidí potřebujeme pořád hodně!

  • Je ti méně než 25 let? Přidej se k Volt Violet!

Registrace

Staň se naším podporovatelem / dobrovolníkem

Chtěl by ses podělit o svůj čas, znalosti a zkušenosti a podílet se aktivitách celoevropského hnutí bez toho, aby ses stal členem? Pomoz nám jako podporovatel nebo dobrovolník!

  • Budeš mít přístup k našim eventům a událostem.

  • Můžeš si vybrat, ve kterém městě či na jaké úrovni můžeš pomoci (na místní, krajské, státní či celoevropské).

  • Budeme ti posílat náš interní newsletter s novinkami ve Voltu.

  • Budeš moci být ve spojení s našimi členy i zvolenými zástupci.

Kontaktuj nás

Podpoř Volt finančně

Každé finanční podpory si ve Voltu velmi vážíme! Pomáhá nám jak s fungováním strany samotné, tak především s tím, aby náš hlas byl co nejvíc slyšet.

Přispět můžeš jednorázově na náš transparentní účet nebo pravidelně a stát se členem našeho Purple Clubu!

Víc informací najdeš tady.

Pracuj pro nás

Čas od času otevíráme i pracovní pozice. V této chvíli žádnou takovou nemáme, ale kdyby sis o tom chtěl popovídat nebo nám dát o sobě vědět, budeme moc rádi!

Kontaktuj nás tady.

Deset důvodů, proč se k nám přidat

#1 Celoevropská strana znamená celoevropská řešení

Volt je progresivní prozápadní alternativa ke stávajícím stranám. Existujeme ve více než 30 evropských zemích a máme jednoho europoslance. Chceme prosazovat celoevropská řešení a zaměřit se na budování užší spolupráce v Evropě.

#2 Volt jsou tisíce lidí po celé Evropě

Volt je celoevropská síla, to je unikátní. Využívá nápadů a myšlenek tisíců členů a dobrovolníků po celé Evropě. Máme přesah a rozhled.

#3 Možnost seberealizace

Jsme na začátku cesty. Víme, kam chceme jít, ale stále teprve začínáme. S námi můžeš být přímo u zrodu první celoevropské strany v Česku. Záleží jen na tvých schopnostech, píli, úsilí a energii, kterou chceš do Voltu vložit.

#4 Propracovaný vzdělávací systém

Volt nabízí propracovaný vzdělávací systém, celoevropské webináře na různá organizační i politická témata. U nás se toho můžeš spoustu naučit a přitom pracovat na skvělé věci. 

#5 Volt je prostor pro tvoje myšlenky

Chceš přinášet nová témata do veřejného prostoru? Ve Voltu dostaneš prostor! Na jedné platformě komunikujeme se všemi členy z celé Evropy.

#6 Věříme v EU

Volt věří v Evropskou unii. Víme, že ani zdaleka není dokonalá, ale také víme, že je součástí naší identity. Cítíme se jako Evropané a jako Evropané se také chceme podílet na budování pozice České republiky v Evropě. 

#7 Politika pro 21. století

Máme jasně definované hodnoty a cíle, víme, kam jdeme. Zaměřujeme se na podporu moderního vzdělávání, boj proti klimatickým změnám, podporu občanské společnosti.

#8 Nemáme rádi populisty a nacionalisty

Máme přesah - víme, že svět okolo nás je složitý a nepřehledný, a také tušíme, že se to v příštích desetiletích nezmění. Nemáme rádi populisty a nacionalisty jakéhokoliv ražení a nebojíme se to říkat nahlas.

#9 Volt věří ve spolupráci napříč Evropou

Evropa je skvělé místo pro život díky tomu, že se Evropané naučili vzájemnému respektu. Chceme spolupráci v Evropě dále rozvíjet a chceme, aby Česká republika měla v Evropě silnou pozici.

#10 Jsme dobrá parta

Máme dost zkušeností v ziskových i neziskových projektech, žili jsme v zahraničí a teď chceme svými zkušenostmi pomáhat České republice i Evropě. Chceme kvalitní školství. Chceme, aby šla Evropa i nadále příkladem v boji proti klimatickým změnám.