Volt Rainbow

Děkujeme ti za ochotu podpořit Volt peněžním darem!

Ve Voltu budujeme komunitu angažovaných občanů, kteří pracují na změně politiky v celé Evropě. Díky tvé pomoci budeme moci naší vizí oslovit ještě více lidí nebo např. podpořit zpracování studií a analýz pro lepší cílení našeho programu.

Každý dar využíváme zejména k co nejefektivnějšímu fungování naší strany a k propagaci evropské a progresivní politiky v Česku tak, aby náš hlas byl ve veřejném prostoru slyšet jasně a silně.

Za tvou finanční podporu velmi děkujeme!

Jak darovat?

Pro transparentní účetnictví potřebujeme podle zákona několik osobních údajů pro identifikaci daru. Vyplň nám prosím ze všeho nejdřív krátký formulář.

Klikni zde pro vyplnění formuláře.

Číslo transparentního účtu: 2702269994 / 2010

  • Odkaz přímo na transparentní účet najdeš tady.

  • Příspěvky a dary přijímá Volt pouze od fyzických osob prostřednictvím transparentního účtu.

  • Smlouvy o nefinančních darech jsou zveřejněny na stránkách Volt Česko.

  • O odmítnutí daru či příspěvku rozhoduje kontrolní orgán Voltu.

  • Volt Česko má povinnost prověřit finanční dary, které přesáhnou v součtu za jednu osobu a kalendářní rok výši 10.000 Kč.

  • Odmítnutý dar či příspěvek je vrácen nebo v plné výši předán vhodné neziskové organizaci nebo na dobročinné účely. 

  • Pokud se rozhodneš Voltu Česko věnovat dar, můžeš požádat o potvrzení a uplatnit ho v daňovém přiznání. K tomu ale potřebujeme tvé údaje, takže vyplň prosím formulář výše.

Vstup do Purple Clubu!

V Purple Clubu sdružujeme naše pravidelné dárce*kyně. Každý měsíc se příspěvkem ve výši minimálně 270,- Kč (dobře se to pamatuje: počet členských států EU x 10 😃) podílejí na profesionalizaci, růstu a zvyšování povědomí o činnosti Voltu.

Jako člen*ka Purple Clubu máš možnost účastnit se exkluzivních osobních i on-line setkání s osobnostmi z Voltu, ale i z jiných sfér. Také nabízíme účast na workshopech a dalších zajímavých akcích.

Nenech si ujít skvělou příležitost a přidej se do Purple Clubu! Stačí když vyplníš jednoduchý formulář v odkazu níže👇. Následně ti přijde potvrzovací e-mail s platebními údaji.

Veškeré otázky ohledně Purple Clubu ti zodpoví Katka na e-mailu: [email protected].